V plánu k zveřejnění: Správná příprava anglického čaje; Bostonské pití čaje;
Recenze: Boneshaker; Na TT Klubu snílků: Vražda. Smrt. Zabití.

Co stojí za to si přečíst? Rubrika Steampunk a Čajový záznamník

Olympiáda v Chomutově

3. října 2013 v 18:13 | Kapitánka Nemo |  Záznamy o necestování
No, tak se zase jednou stalo, že jsem si vyrazila na šachy :D Vůbec ne dobrovólně, musím přiznát.. Bylo tlačeno na mé svědomí s tím, že 2 dívky jsou povinné, a že kdybych nejela, tak bychom byli jediný okres, který se nezúčastnil. No, jaká to byla lež! -.- Asi 2 další (z 8 celkově, včetně nás) tam měli holku pouze jednu... No, odehrála jsem to... Vyhrála 4 ze 7 partií. Jde to. Vlastně můžu být ráda, když už jsem asi tři čtvrtě roku netahala figurkami. Umístila jsem se na 4. místě (holka, co byla třetí měla taky 4 body... ale vyhrála vzájemný zápas -.-). Celkově jako okres jsme byly 2. Další "stříbrná" medaile. Druhá, v mé malinké sbírce... (Obsahujicí 3x zlato, 2x bronz, 2x stříbrný pohárek a jeden pohárek za "nejlepšího skokana" -což znamená, že jsem porazila nějaké silného soupeře.. no, netuším, jak se mi to mohlo povést, jelikož šachy neumím :D..- alespoň z těch, co se mi povedlo vyhrabat...)

Vlastně celý tento... depresivní "článek" píšu jenom z toho důvodu, že jsem chtěla zveřejnit jednu fotku, která právě pochází z tohoto turnaje...