It's always tea time somewhere in the world...


V plánu k zveřejnění: Správná příprava anglického čaje; Bostonské pití čaje;
Recenze: Boneshaker; Na TT Klubu snílků: Vražda. Smrt. Zabití.

Co stojí za to si přečíst? Rubrika Steampunk a Čajový záznamník

Čajová degustace u Vysmáté žáby

15. prosince 2013 v 20:24 | Kapitánka Nemo |  Čajový záznamník
Článek o ničem...
Zůčastnila jsem se další čajové degustace.. Celkem mě překvapilo, že se povětšinou pily stejné čaje jako na degustaci v teplické Dobré čajovně :D Zase jsem si dělala poznámky a zase se mi všechny úmysly zrecenzovat akci s prominutím posrali... Vypnul se mi mobil a poznámky se neuložily... A moje skleróza v pokročilém stádiu mi nedovoluje si na něco vzpomenout... Vím, že se pila Železná bohyně milosrdenství a to je snad všechno, co si pamatuji o.O :'( Snažím se shánět nějaké info o čajích, které jsme pily na facebookové stránce eventu, ale zatím se nedaří :(
Do čajovny jsme dorazili o "malinko" dříve, přesněji řečeno ve tři hodiny.. Naším primárním cílem bylo zabrat dobrá místa a popovídat se... Místa jsme sice zabrali, ale potom jsme zjistili, že špatná.. konverzace taktéž vázla.. Takže "předehra" byla nic moc.. Jak je obvykle zvykem, v 16:05 organizace (skoro) padla... Nedostatek míst.. Přesouvání křesel, uspořádaní do nepravidelného oválu.. Takovým způsobem, že my jsme se ocitli daleko od středu dění.. Nejen, že když se posílali čaje, tak se to k nám nikdy nedostalo, ale dokonce jsme na to ani neviděli.. Natožpak slyšet! Napínala jsem uši jak nejvíce to šlo, a stejně nic moc..
Ale musím řící, že jsem nakonec byla celkem i spokojená :D Odnesla jsem si nějaké nové informace (nápady na další články do Čajového záznamníku!) a spoustu čaje v žaludku :D A taky razítko vysmátého půlce na kartě :) (o tom více v jednom z budoucích "Mezi čajích"..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama