It's always tea time somewhere in the world...


V plánu k zveřejnění: Správná příprava anglického čaje; Bostonské pití čaje;
Recenze: Boneshaker; Na TT Klubu snílků: Vražda. Smrt. Zabití.

Co stojí za to si přečíst? Rubrika Steampunk a Čajový záznamník

Jak se (ne)žije a co se (ne)dělá

31. srpna 2014 v 23:51 | Kapitánka Nemo |  Kapitánka Nemo
Již dlouho (2 měsíce) jsem o sobě nepodávala žádné zprávy. Co za to může? Relaxace, rehabilitace, hibernace, estivace. Aneb letní spánek. Aneb když bytost prostě sedí celý den (od dvou odpoledne do dvou-čtyř ráno) u počítače a hraje. LoLko, WoWko, Skyrim. Pak jede na tábor. Přijede z tábora a zase sedí u compu. A zase paří. A pak jede na nějakou akci, přijede a zase hraje.
(Povšimte se prosím toho kentaura... Snažil se vyplazit na střechu... Šlo mu to překvapivě dobře.)


Já vám řeknu, že nevím, co budu dělat. Před druhou neusnu, a zítra vstávat v 6. A navíc, chtěla jsem splácat report z akce Greenpeace: Spolu proti dolu, která byla mimochodem skvělá, a společně s tím naše zážitky z jednodenního a jednonočního výletu do Brna. Chtěla jsem to doprovodit dalším vlogem, ale bohužel poslední den "zájezdu" jsem zjistila, že jsem naprosto zbytečná (kvůli tomu jsem málem nestihla poslední autobus z Prahy), takže má drahá kamarádka, která vše natáčela na svou jakožegoprokamerku, se s vlogem asi nesrala. Každopádně o tom nemám žádné zprávy. Vlastně ani nevím, jestli se spolu už bavíme, nebo stále ještě ne.
Hmm, zbývá mi ještě půl hodiny, abych zveřejnila tyto žvásty v tomhle měsíci. Řeknu vám toto: Nová sezóna Doktora Who je naprosto skvělá a Capaldi je v roli doktora úžasný; Ve skříni se mi "konzervuji" ptačí křídla a nožičky v nasyceném (jak jsem myslela) solném roztoku. Teda, dala jsem je tam začátkem července. A pak kvůli své lemrovatosti to ještě nevyndala. (Teď jsem si uvědomila, že bych se tam vážně měla podívat. A šla jsem se tam podívat. Spousta solných krystálků a křídla, která jsou naprosto nevhodná na mou připravovanou koláž. Musím jít zase ven a najít dalšího ptáka.); Mám dostatek kůži na výrobu bezprstových rukavic. Musím si vyrobit bezprstové rukavice; Mí kamarádi se za rok, co se známe, vůbec nezměnili a stále řeší, kdo si kdy "honí kládu". A to jsou prosím dvacetiletí jinoši. (Dobře, to asi není věc, kterou jste potřebovali vědět.); Mám naprosto katastrofální rozvrh. Obzlášť úterky (↓);
Mám několik naprosto geniálních nápadů na fotografie. Ale potřebovala bych se rozdvojit, abych zároveň fotila i stála modelem. Vynaleznete mi někdo klonovač, u kterýho jde nastavit čas existence klonu; Shyvana (the Half Dragon) z League of Legends je neskutečně boží. Začínám ji mainit a uvažuji o výrobě svého prvního cosplaye; Štve mě, že se mi screenshoty ze Skyrimu ukládájí do ".bmp" a nevím, jak je převést na normální formát, jelikož všechny "online převaděči" selhaly.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama